ÜRETİM TESİSLERİ

Ürün akışı, işçi ve gıda güvenliği ile yasal zorunluluklar dikkate alınarak tarafımızca projelendirilmiş olan kırmızı-beyaz et işleme tesisleri, süt işleme tesisleri, unlu mamul işleme tesisleri, su ürünleri tesisleri, paketleme tesisleri ve endüstriyel depolardır. Her ürün için kurulacak olan tesiste, ürüne özel malzemeler kullanılmakta, böylece fire oranları düşürülmekte, raf ömürleri uzatılmakta ve ürün kalitesinin uzun süre bozulmaması sağlanarak kullanıcı hesabına artı değer katılmaktadır.

Ayrıca tesis projelerinin çözümlenmesinde tüm alt yapı, mekanik ve elektrik tesisatı  gibi detaylar düşünülerek projeye aktarılmaktadır. Yine ürün akışı ve personel hareket yönleri de proje çizilirken düşünülmesi gereken önemli noktalardır. Her tesis için ihtiyaçlar farklı olduğundan her proje kendine özgü olmaktadır. 

GENEL PROJE AYRINTILARI

Projeye uygun olarak her malzeme miktarı bire bir hesaplanarak gereksiz firelerin önlenmesi ve yatırımcının korunması hedeftir.

Yine soğutma gruplarının seçilmesi esnasında global mühendislik hesabı olan ısı kazanç hesabı yapılarak proje için optimal soğutma grupları seçilmektedir. Böylece daha küçük ya da büyük cihazlar kullanılmayarak verimsiz soğutmanın önüne geçilmektedir.

Projeler çok detaylı çalışıldığı için proje süreleri de çok kesin olarak hesaplanmaktadır. Gününde teslim edilene projeler sayesinde yatırımcı planlarında sapmaların ve ek maliyetlerin önüne geçilmektedir.
Gününde teslim vazgeçilmez ilkelerimizden biridir.

Projenin teslim edilmesinden sonra sistemin sağlıklı çalışması için her an yatırımcı ile dirsek temasında bulunmaktayız. Sistem her anlamıyla sağlıklı çalışana kadar proje garantimiz altındadır.

PROJE ADIMLARIMIZ

PLAN/PROJE

Tüm detaylar işlenmiş uygulama projesi

İNŞA

Projeye %100 uyumlu montaj

SERVİS

365 gün, 7/24 garantili servis