PATATES SOĞAN MUHAFAZA ODALARI

Patates ve soğan depolarının tasarımında en önemli nokta depolamanın nasıl yapılacağıdır. Depolama yığma ya da büyük bulklar kullanılarak yapılmaktadır. Depo tasarımı yapıldıktan sonra yazılan özel yazılım ve havalandırma sitemleri ile taze patates ve soğan depolama sağlıklı şekilde yapılabilmektedir.

Her projeye özel yazılan yazılım sayesinde patates üzerinde bulunan kabuk yaralanmaları iyileştirilerek fire oranı azaltılmaktadır. Ayrıca kullanılan yazılıma bağlı olarak gerekli O2, sıcaklık ve nem oranları sabitlenerek oda stabil tutulmaktadır. Yığma depolama yapılan depolarda zemin hava kanalları da kullanılmaktadır.

GENEL PROJE AYRINTILARI

Projeye uygun olarak her malzeme miktarı bire bir hesaplanarak gereksiz firelerin önlenmesi ve yatırımcının korunması hedeftir.

Yine soğutma gruplarının seçilmesi esnasında global mühendislik hesabı olan ısı kazanç hesabı yapılarak proje için optimal soğutma grupları seçilmektedir. Böylece daha küçük ya da büyük cihazlar kullanılmayarak verimsiz soğutmanın önüne geçilmektedir.

Projeler çok detaylı çalışıldığı için proje süreleri de çok kesin olarak hesaplanmaktadır. Gününde teslim edilene projeler sayesinde yatırımcı planlarında sapmaların ve ek maliyetlerin önüne geçilmektedir.
Gününde teslim vazgeçilmez ilkelerimizden biridir.

Projenin teslim edilmesinden sonra sistemin sağlıklı çalışması için her an yatırımcı ile dirsek temasında bulunmaktayız. Sistem her anlamıyla sağlıklı çalışana kadar proje garantimiz altındadır.

PROJE ADIMLARIMIZ

PLAN/PROJE

Tüm detaylar işlenmiş uygulama projesi

İNŞA

Projeye %100 uyumlu montaj

SERVİS

365 gün, 7/24 garantili servis