SOĞUK ÜRÜN MUHAFAZA ODALARI

Soğukta saklanması gerekli olan ürünler için kurulan depolardır. Her ebatta kurulması mümkündür. Çalışma sıcaklık aralığı -5°C/+5°C’ dir. Özellikle beyaz-kırmızı et, su ürünleri depolarında soğutma grubu hesabı düşük Δt esasına göre yapılmakta ve haftalık fire oranlarını %1 in altına çekmek hedeflenmektedir.

Tüm projelerimizde olduğu gibi yüksek enerji verimliliği, düşük arıza yüzdesi ve depoya kaliteli giren ürünün aynı kaliteye en yakın şekilde depodan çıkması temel hedeflerimizdir.

GENEL PROJE AYRINTILARI

Projeye uygun olarak her malzeme miktarı bire bir hesaplanarak gereksiz firelerin önlenmesi ve yatırımcının korunması hedeftir.

Yine soğutma gruplarının seçilmesi esnasında global mühendislik hesabı olan ısı kazanç hesabı yapılarak proje için optimal soğutma grupları seçilmektedir. Böylece daha küçük ya da büyük cihazlar kullanılmayarak verimsiz soğutmanın önüne geçilmektedir.

Projeler çok detaylı çalışıldığı için proje süreleri de çok kesin olarak hesaplanmaktadır. Gününde teslim edilene projeler sayesinde yatırımcı planlarında sapmaların ve ek maliyetlerin önüne geçilmektedir.
Gününde teslim vazgeçilmez ilkelerimizden biridir.

Projenin teslim edilmesinden sonra sistemin sağlıklı çalışması için her an yatırımcı ile dirsek temasında bulunmaktayız. Sistem her anlamıyla sağlıklı çalışana kadar proje garantimiz altındadır.

PROJE ADIMLARIMIZ

PLAN/PROJE

Tüm detaylar işlenmiş uygulama projesi

İNŞA

Projeye %100 uyumlu montaj

SERVİS

365 gün, 7/24 garantili servis